ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین سایت

قوانین وبسایت باردارشو

شرایط و قوانین استفاده از سایت باردار شو
دوست گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت مطالعه کنید.
ورود کاربران به این وب‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خرید محصول باردار شدن با روشی ساده و طبیعی و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده توسط وب سایت باردار شو به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین آگاه بودن از نحوه استفاده از خدمات این سایت است و همچنین ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است که:
شرایط و قوانین درج شده در این وب سایت، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی وب سایت باردار شو:
تمام اصول و رویه‏‌های این وبسایت منطبق با قانون تجارت الکترونیک ،قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در شرایطی که در آینده در سرویس‏‌ها، رویه‏‌ها و قوانین مندرج در وب سایت باردار شو تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود که استفاده مستمر شما از وبسایت باردار شو به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ارتباطات الکترونیکی:
زمانی که کاربر از خدمات و سرویس‌‏های وب سایت باردار شو استفاده می‏‌کند، خرید اینترنتی خود را ثبت و سفارش می دهد و یا به ما ایمیل می‏‌زند، این ارتباطات به صورت اینترنتی و الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورت رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها موافقت می‌‏کند که این سایت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین تلفن‌ و ایمیل هایی که کاربر در پروفایل کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید کاربر است که کلیه پیام ها، مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
برای اطلاع ‌رسانی به روزرسانی ها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد وبسایت باردار شو برای کاربران خود ایمیل یا پیامک ارسال کند. در شرایطی که اعضای سایت تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل کاربری خود لغو کنند.
کاربر:
کاربر سایت یا مشتری به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به خرید، ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت باردار شو اقدام می کند.
رعایت حریم شخصی کاربر:
وب سایت باردار شو به اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وب سایت باردار شو متعهد می‏‌شود که در حد توان خود از حریم شخصی کاربر دفاع کند و درجهت امنیت بیشتر، امنیت وب سایت باردار شو را برای استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر کاربر، توسعه دهد. در واقع کاربر با استفاده کردن از این سایت، رضایت خود را از سیاست های این سایت نشان می‏‌دهد.
تمام مطالب و خدمات قابل دسترسی مانند مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه تحقیقات تولیدشده توسط وبسایت، جزئی از اموال وب سایت باردار شو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این سایت محفوظ می‏‌دارد.
همچنین، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وبسایت باردار شو و علائم تجاری ثبت شده منحصرا در انحصار این وب سایت است و در صورت هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
اعضا یا کاربران، مجاز به استفاده و بهره برداری از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و یا هر یک از خدمات وب سایت باردار شو مانند دانلود یا کپی کردن اطلاعات برای مقاصد تجاری و یا استفاده از داده کاوی، ربات، مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و تمام این حقوق به برای وب‏‌سایت باردار شو محفوظ است.
برای استفاده از هر گونه اطلاعات و خدمات از وب‏‌سایت باردار شو، کاربران مسئول محافظت و محرمانه بودن از حساب و رمز عبور خود می باشند و کلیه فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد مسئولیت آن به عهده کاربر است. کاربران و اعضای سایت برای برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکرشده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
ثبت، پردازش و دانلود محصول:
در وب سایت باردارشو با توجه به فروش فایل های دانلودی و محتوای دیجیتال (و نه محصول فیزیکی) ، امکان عودت وجه خریداری شده وجود نخواهد داشت و در صورت نهایی شدن خرید ، به هیچ وجه امکان بازگرداندن محصولات خریداری شده وجود نخواهد داشت.
قبل از خرید شما موظفید حتما لیست سرفصل های محصول، درستی یا کیفیت محصول و دیدگاه سایر خریداران را بررسی نموده و پیش از هرگونه عملیات مالی با دقت تصمیم بگیرید. زیرا پس از آن حق اعتراض نسبت به کیفیت محصول، امکان انصراف از خرید و بازگشت وجه محصولات خریداری شده وجود ندارد.
فروش و پخش محصولات ممنوع:
فروش محصولات در سایر سایت‌ها و شبکه های اجتماعی ممنوع است و در صورتی که مشخص شود محصول دانلودی خریداری شده، توسط شما در دیگر وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به فروش رسیده یا به صورت رایگان در اختیار سایر افراد قرار داده شده است، وب سایت باردارشو این حق را دارد تا در راستای حمایت از حقوق خود، دسترسی شما به محصول خریداری شده را متوقف و حساب کاربری شما را مسدود کرده و اقدامات مقتضی برابر قانون را اعمال نماید.
نحوه درج کردن اطلاعات توسط کاربر:
کاربران باید هنگام سفارش محصول دانلودی مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. این سایت جهت اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
در صورتی که قیمت درج شده بر روی محصولات و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت دچار اشتباه و اشکال شود بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب سایت باردارشو محفوظ است و این سایت در کوتاهترین زمان ممکن وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به این سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
با عضویت در سایت، خریدار شرایط و قوانین این سایت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
قوه قهریه :
کلیه شرایط و قوانین درج شده در سایت باردارشو، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، وب سایت باردارشو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

×

وب سایت باردار شو

×