ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طبیعی باردار شو 4 عامل مهم در طبیعی باردار شدن

طبیعی باردار شو 4 عامل مهم در طبیعی باردار شدن

طبیعی باردار شو 4 عامل مهم در طبیعی باردار شدن : بارداری طبیعی یکی از مواردی است که هر خانمی در زندگی اش باید تجربه کند، متاسفانه با توجه به شرایط زندگی، دغدغه های افراد، عوامل استرس زا و …. بارداری طبیعی به یکی از مشکلات زوجین تبدیل شده است، طوری که بسیاری از آن ها با نازایی و ناباروری دست و پنجه نرم می کنند.

فرزند آوری بنیان خانواده است و هر زوجی مدتی پس از ازدواج تمایل دارد که فرزند داشته باشد تا بنیان خانواده مستحکم شود. امروزه می توانید روش های متعددی را برای فرزندآوری مشاهده کنید، اما بهترین آن ها بارداری طبیعی است. روش های درمانی و پزشکی زیادی برای طبیعی باردار شو وجود دارد، اما ما قصد داریم که به یک سری موارد از جنبه های دیگر بپردازیم پس با ما با وب سایت باردار شو همراه ما باشید.

عوامل درونی در طبیعی باردار شو 4 عامل مهم در طبیعی باردار شدن

یک سری از مواردی وجود دارند که در بارداری شما تاثیر می گذارند. شاید تا به امروز به این عوامل توجه نکرده بودید و همه چیز را تنها سلامت بدن تان در نظر داشتید. در صورتی که برای بارداری فقط شرایط بدنی شما نیست، بلکه شرایط ذهنی و یک سری عوامل درونی هستند که روی جسم شما هم تاثیر مستقیم می گذارند.
شما می توانید از این عوامل بهره بگیرید و در مسیر طبیعی باردار شو قدم بگذارید، برخی از این موارد عبارتند از:

شرایط فکری شما

اگر دائما دچار استرس هستید، اگر همیشه به اتفاقات منفی، نشدن ها، مشکلات و تجارب گذشته تان فکر می کنید. اگر همیشه نالان و نگران می باشید، نمی توانید در مسیر طبیعی باردار شو قدم بگذارید. افکار شما همیشه در زندگی تان تاثیر می گذارد، بدن شما تحت تاثیر مستقیم افکارتان می باشد؛ به همین دلیل ممکن است یک سری دلایلی که دغدغه هایی روی بارداری طبیعی شما تاثیر بدی می گذارد برای همین شرایط فکری شما می باشد.

شرایط فکری و روحی روی بدن شما تاثیر زیادی می گذارد، بدن شما تحت تاثیر افکارتان قرار دارد، یک سری از بیماری ها منشاشان فکر و اعصاب ما هستند. به همین دلیل اگر در روند طبیعی باردار شدن شما یک سری مسائل و مشکلات وجود دارد بهتر است ابتدا بررسی کنید که در طول روز افکار شما به چه صورت است آیا دائما به موارد منفی فکر می کنید. یا این که نتوانستید تا الان باردار شوید دچار استرس و اضطراب بی شما هستید. باید بدانید که این موارد هیچ تاثیری روی وضعیت شما نداشته، بلکه می تواند اوضاع و شرایط تان را هم بدتر کند. پس باید به دنبال راه حل های جدیدی باشید.

باورهای شما درمورد بارداری

اگر بارداری برای شما کاری سخت و مشکل است، اگر فکر می کنید که الان که در مسیر بارداری طبیعی با مشکل مواجه شده اید، دیگر این کار برایتان انجام پذیر نیست، سخت در اشتباهید و تنها با باورهای منفی که دارید، شرایط را برای خودتان بدتر می کنید. افرادی هستند که شاید خیلی از مسیرهای شما راهم نرفته اند؛ اما به راحت ترین شکل ممکن دارای فرزند شده اند. اگر شما دائما درمورد فرآیند و روند بارداری نگران باشید، روی سیستم بدن تان هم تاثیر بدی می گذارید و بارداری شما با مشکل مواجه می شود.

اولین کار این است که باورهای خودتان را شناسایی کنید، به این فکر کنید که بدن شما سلامتی کامل را داشته و اگر دچار مشکلی هم هست می توانید آن را به راحتی حل و فصل کنید. این افکار و باورها به شما کمک کرده تا کم کم بدن تان را به حالت نرمال برگرداننده و روی خودتان فشار نیاورید. بدن شما تحت تاثیر مستقیم حالات روحی و روانی ما قرار دارد، هر اندازه که روی بدن ما فشار وارد شود می تواند مشکلاتی را برای ما ایجاد کند.

عادات غذایی

همیشه در حال استفاده از غذاهای آماده، فست و فود ها و مواد غذایی سرخ کردنی یا فوری هستید. این ها روی بدن شما و سیستم تان تاثیر می گذارند. شاید ندانید که عادات غذایی که در طول روز دارید، تا چه اندازه روی سیستم بدنی شما نقش منفی می گذارد و بارداری را با مشکل روبه رو می کند. شما می توانید با استفاده از مواد غذایی سالم، مواد غذایی که تاثیر بدی روی هورمون هایتان نمی گذارند، روند بارداری تان را بسیار بهتر از گذشته کنید.

 

عادات غذایی 

عادات غذایی

 

فعالیت و کم تحرکی

یکی دیگر از عواملی که روی طبیعی باردار شو نقش بدی دارد، بی تحرکی و کم تحرکی است. فعالیت پایین و عدم تحرک از مشکلات جوامع بسیار زیادی می باشد که با آن دست و پنجه نرم می کنند. این فعالیت ها نمی تواند بدن را در شرایط طبیعی خودش قرار دهد. کم تحرکی روی هورمون ها و انجام بارداری طبیعی تاثیر دارد. شما حتی اگر ورزشکار حرفه ای هم نباشید به انجام مقدار کمی از ورزش و تحرک در روز نیاز دارید تا سلامتی کامل بدن تان حفظ شود.

بهترین تجربه از طبیعی باردار شو

تجارب افراد در هر زمینه ای به شما کمک می کند. شما می توانید با بهره گیری از آن ها راحت تر و ساده تر به نتیجه دلخواه تان برسید. یک سری افرادی وجود دارند که می توانند با ارائه تجارب خودشان در حوزه بارداری به شما کمک کنند تا در کم ترین زمان بتوانید طبیعی باردار شوید.

ما در دوره بارداری طبیعی با اصلاح باورها و عادات غذایی بر اساس تجربه شخصی و مسیری که رفته ایم به شما کمک می کنیم تا بتوانید این مسیر را خیلی ساده تر و در کم ترین زمان ممکن انجام دهید. یکی از دلایلی که این دوره به شما کمک بسیاری می کند به این علت است که ما خودمان با تمام چالش ها در این زمان مواجه شده ایم و بهترین مسیر که برایمان نتیجه بخش بوده است را به شما می گوییم.

سوالات متداول

چه عوامل درونی روی بارداری طبیعی تاثیر دارند؟ افکار شما، فعالیت و تحرک، عادات غذایی و …
چطور می توانم طبیعی باردار شوم؟ با اصلاح یک سری باورها و عادات غذایی
چطور دوره طبیعی باردار شو را تهیه کنم؟ می توانید از طریق وب سایت باردار شو این دوره را تهیه کرده و استفاده کنید.

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×