ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

باردارشدن به روش ساده و طبیعی – باردارشو

باردارشدن به روش ساده و طبیعی

باردارشدن به روش ساده و طبیعی یکی از مراحل زندگی زنان می باشد که اساس و بنیان خانواده را تشکیل می دهد، در حال حاضر شما می توانید با تشکیل خانواده به بهبود و گسترش جامعه کمک کنید و در کنار آن برای خودتان یک خانواده داشته باشید. متاسفانه مشکلات ناباروری امروزه یکی از معضلات در بیشتر کشورهای دنیا می باشد، شما با در نظر داشتن آن می توانید دریابید که این موارد تا چه حد روی بنیان خانواده، روحیه فرد و … تاثیر دارد. در ادامه به توضیح این مطلب می پردازیم با ما همراه شوید.

عدم باروری چه تاثیراتی دارد

بارداری هر چند یک سری سختی های خودش را دارد، اما اگر فرد نتواند باردار شود چه از طرف زوج چه زوجه، می تواند یک سری تاثیرات روحی و روانی را به دنبال داشته و زندگی فرد را تحت تاثیر خودش قرار دهد و بنیان خانواده را ضعیف کند، به همین دلیل است که در حال حاضر در کشورهای پیشرفته به بارداری طبیعی اهمیت زیادی داده می شود.

افزایش میزان استرس و اضطراب

اولین عاملی که در این زمینه تاثیر گذار است، میزان استرس و نگرانی است. هنگامی که، زوج ها متوجه شوند که نمی توانند به صورت طبیعی روند بارداری را طی کنند، دچار نگرانی می شوند، همین اضطراب خودش به تنهایی یک سری هورمون ها را ترشح می کند که روی بدن فرد و سلامت او نقش تاثیر گذار است.

تحقیقات نشان داده است در حال حاضر بیشتر بیماری هایی که افراد با آن ها دست و پنجه نرم می کنند، از همین استرس و اضطراب است که سبب تاخیر در روند بارداری هم می شود که باید از آن جلوگیری شود.

مشکلات در خانواده

روند بارداری تاثیر زیادی در روابط زوجین دارد، بارداری می تواند سبب شود تا بنیان خانواد تقویت شود، اما اگر این اتفاق نیفتند، می تواند روی روابط افراد تاثیر داشته باشد و برای خانواده نقش منفی می گذارد. روند بارداری طبیعی می تواند کمک زیادی کند تا هم روحیه شما حفظ شود و هم این که خانواده شما گسترش پیدا کند.

چه عواملی سبب افزایش ناباروری می شود

 •  مصرف مواد مخدر
 •  مصرف الکل
 •  مصرف سیگار
 •  پرتودرمانی
 •  شیمی درمانی
 •  کم تحرکی
 •  سن
 •  رفتارهای غذایی
 • باورها

باورها و مهم ترین عامل

علاوه بر موارد گفته شده، موضوع دیگری که اهمیت بسیار زیادی دارد، باورهاست. زمانی که شما می خواهید اقدام به بارداری طبیعی کنید تا مراحل دیگر، بیشتر از همه چیز باورهای شماست که روی رفتارتان و عادت هایتان تاثیر می گذارد، یعنی این باورهایتان می باشد که نشان می دهد که شما چه عملی را انجام می دهید و چه کاری را نمی کنید.

برای این کار بهترین است که افکارتان را شناسایی کنید، در نظر داشته باشید که چه مواردی درمورد بارداری طبیعی دارید، اگر یک دفعه اقدام کردید و موفق نشدید، دچار استرس می شوید که همه چیز طبیعیست، اما می تواند روی شما تاثیر منفی بگذارد. باورهای شما نشان می دهند تا چه اندازه می توانید در این کار موفق شوید.

شناسایی باورهای مخرب بارداری

برای این که بخواهید باردارشدن به روش ساده و طبیعی را انجام دهید، ابتدا افکاری که درمورد آن دارید را روی کاغذ بنویسید، آیا بارداری سخت است؟ آیا فکر می کنید دیگر به روش طبیعی نمی توانید باردار شوید؟ آیا رابطه نامناسب سبب عدم بارداری شده است؟ تمامی این موارد را یاداشت کرده و روی آن ها کار کنید، زمانی شما می توانید این موارد را بررسی کنید که بتوانید به درستی از آن ها بهره بگیرید.

زمانی که باورهایتان را عوض کردید، می توانید دریابید که تا چه اندازه روی احساس شما تاثیر دارد و چقدر همه چیز برایتان کمک می کند و تا چه اندازه حتی روابط زناشویی شما بهتر می شود.

 

شناسایی باورهای مخرب بارداری

شناسایی باورهای مخرب بارداری

 

بهترین کمک برای تغییر باورها

اما برای شما که تا به حال این کار را انجام نداده اید، تغییر باورها کمی سخت و مشکل است، شاید در قدم اول سردرگم شوید و احساس بدی داشته باشید، به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود تا از دوره های آموزشی هم راستا استفاده کنید. دوره آموزشی می تواند به شما کمک کند تا خط ذهنی را بشناسید و با کمک جایگزینی باور ها بتوانید افکارتان را کمک کنید.

دوره تغییر باورها برای بارداری طبیعی

بهترین زمان برای شما این است که از تجربه سایر افراد که یک روزی با مشکلات شما مواجه بوده اند استفاده کنید و این مسیر را بروید. شما می توانید از دوره باردار شو استفاده کنید، چرا که این دوره تمامی مراحلی که شما رفته اید را قدم به قدم پیش بینی کرده و راهکارهای خوبی برای تغییر باورها می دهد.

باردار شو چیست

وب سایت باردار شو مجموعه ای است که به شما کمک می کند تا قدم به قدم راه بارداری طبیعی را بروید. این وب سایت بر اساس تجربه شخصی است که همین مسیر را رفته است و تجارب زیادی کسب کرده است و در دوره آموزشی به شما داده می شود.

شما می توانید با استفاده از این دوره ها خیلی از نگرانی ها و ناراحتی های خودتان را کنار بگذارید و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، خودتان را برای اقدام به بارداری طبیعی آماده نمایید. پس از این دوره نتایج، فوق العاده آن را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد.

مشخصات دوره باردارشدن به روش ساده و طبیعی

 •  توضیح ساده و روان
 •  کمک به کاهش استرس شما
 •  کمک به شناخت و تغییر باورها
 •  کمک به کنترل و اقدام به بارداری طبیعی

 

مشخصات دوره باردارشدن به روش ساده و طبیعی

مشخصات دوره باردارشدن به روش ساده و طبیعی

 

سوالات متداول

چرا بارداری طبیعی اهمیت دارد؟ بارداری طبیعی تاثیر زیادی روی بدن شما دارد و می توانید به صورت طبیعی باردار شده و اقدام به باروری کنید.
چطور می توانم با استرس عدم باروری روبه رو شوم؟ دوره بارداری طبیعی با تغییر رفتار غذایی و باورها به شما کمک می کند.
این دوره بر چه اساسی تشکیل شده ؟ این دوره با توجه به تجربه شخصی ساخته شده است.
چطور می توانم این دوره را تهیه کنم؟ این دوره را می توانید به صورت آنلاین از وب سایت باردار شو تهیه کنید.

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×