ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بارداری طبیعی

بارداری طبیعی

بارداری و بارداری طبیعی یکی از بخش های مهم زندگی هر زوجی می باشد. در واقع تولد حیات بخش زندگی است و تولید مثل یکی از ارکان اصلی بنیان خانواده می باشد که امروزه در هر جامعه ای اهمیت دارد.
زوجین در طول زندگی خودشان علاقه به فرزندآوری دارند تا بتوانند هم خانواده تشکیل دهند و هم این که بنیان زندگی خودشان را مستحکم تر کنند.
متاسفانه ناباروری و باردار نشدن یکی از مشکلات و دغدغه هایی است که گریبان گیر زوجین می باشد که به دلایل مختلفی رخ می دهد. ما در ادامه می خواهیم به شما یک سری مواردی را بگوییم که کمک می کند بارداری طبیعی داشته باشید و از این نگرانی ها رها شوید. در ادامه نکاتی مهم درمورد بارداری طبیعی و تغییر باورها در مورد آن به شما می گوییم پس با باردار شو همراه باشید.

اهمیت بارداری در زندگی

بارداری و فرزند آوری نقش مهمی در زندگی افراد می گذارد. فرزند آوری یکی از بنیان های اصلی خانواده ها می باشد که روی روان زوجین تاثیر زیادی دارد و مشکلات فرزند آوری می تواند روی ذهنیت و آرامش روان آن ها تاثیر داشته باشد. در واقع تشکیل خانواده یکی از کارهای اصلی است که هر فردی باید در زندگی اش انجام دهد و فرزند آوری هم یکی از ارکان اصلی خانواده می باشند.
ناباوری می تواند یکی از مشکلات زوجین باشد که باعث فروپاشی خانواده حتی شود.
وجود فرزند سبب ایجاد اقتدار و صبر خانواده ها در شرایط سخت زندگی می شود. از این رو هر خانواده ای دوست دارد تا یک یا چند فرزند داشته باشد.
از طرفی وجود فرزند باعث پیوند جامعه و اتصال شما برای بهبود اوضاع و شرایط کلی می باشد. شما با تولید مثل نسل های مختلفی را بهم پیوند داده و نقش مهمی در جامعه ایفا می کنید. پس می توان نتیجه گرفت تا چه اندازه بارداری و فرزند آوری اهمیت دارد.

اهمیت بارداری در زندگی

اهمیت بارداری در زندگی

دلایل ناباروری

ناباروری می تواند یکی از مشکلات اغلب زوجین باشد که پس از ازدواج و در صورت اقدام طبیعی به حاملگی رخ نمی دهد. ناباروری نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر روحی و روانی هم افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. باروری در مردان و زنان متفاوت است. دلایل زیادی برای ناباروری مردان وجود دارد که به انتقال اسپرم تعلق دارد که ممکن است به دلیل اختلالات تولید اسپرم، استفاده برخی داروها و استعمال دخانیات و الکل باشد. در صورتی که ناباروری در زنان می تواند به دلایل اختلالات تخمک گذاری، بسته شدن لوله رحمی، مشکلات مادرزادی، سن بالای 35 سال و…. رخ دهد که هر دو تاثیر زیادی در زندگی مشترک افراد می گذارد.

برای خرید دوره باردار شدن با تغییر رفتار غذایی و تغییر باورها ( بر اساس تجربه شخصی موفق ) روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید محصول

 

بارداری با تغییر عادت ها

تا به این جا درمورد اهمیت بارداری و دلایل کلی ناباوری نکاتی را به شما گفتیم؛ اما یک سری از عواملی هستند که می تواند به زوجین کمک کند تا به صورت طبیعی باردار شوند.

تاثیر افکار در بارداری

ذهن بسیار قدرتمند است که شاید برایتان جالب باشد که در تمامی روندهای زندگی افراد حتی بارداری تاثیر می گذارد زمانی که شما افکارتان را بتوانید کنترل کنید می‌توانید حتی فرایند بارداریتان را هم تحت تاثیر قرار داده و به جهت مثبت آن را هدایت کنید.
زمانی که شما در بارداری طبیعی مشکلاتی برای تان ایجاد می‌شود و به نزد پزشک مراجعه میکنید به شما یکسری داروها و موادی را ارائه می‌دهد که شاید برایتان تاثیرگذار باشد اما ما می خواهیم به شما بگوییم عاملی که در ایجاد این روند تاثیر خیلی زیادی در کنار تمامی موارد دارد ذهن شما و تغییر افکارتان در مورد بارداری و جنبه های مرتبط با آن است

شما می توانید با ایجاد یک سری تغییرات هم روند بارداری را ساده تر و آسان تر کرده و همین که خیلی راحت بتوانید باردار شده و این دوره را طی کنید زمانی که روی ذهن تان کنترل می کنید متوجه می شوید که احساس شما به تمام جنبه های زندگی بهتر شده و همین عامل کلی به تغییر شما کمک میکند.

در واقع ما می خواهیم به شما بگوییم تغییر عادات شما و سبکی که پیش می روید تا چه اندازه در تمام فرآیند ها مثل بارداری تاثیر می گذارد و شما می توانید با کنترل کردن آنها و ایجاد یک سری تغییرات این کارها را انجام داده و آنها را در نظر بگیرید پس نیازی نیست تا بخواهید روش های پیچیده را بروید تنها با چند تکنیک ساده و کنترل کردن روی ذهن تان روند بارداری برای تان باحال بهتر انجام خواهد شد.

 

تاثیر افکار در بارداری

تاثیر افکار در بارداری

 

تاثیر تصویرسازی ذهنی برای بارداری

همانطور که گفتیم ذهن شما در تمام جنبه های زندگی تان مثل بارداری تاثیر می گذارد. شما می توانید از قدرت ذهن تان استفاده کرده و آن را در جهت خواسته های تان یعنی تجربه بارداری بهره بگیرید. برای بارداری طبیعی بهترین کار این است که به قدرت ذهن تان را جستجو کنید شما می توانید با انجام یکسری کارها مثل تصویرسازی ذهنی جذب خواسته و ایجاد باورهای مناسب فرایند و تغییرات خودتان را برای باردار شدن آغاز کنید کارهایی که لازم است در این حوزه انجام دهید این است که با تصور کردن خواسته های تان احساساتتان را تغییر داده و سعی کنید حس خوبی را به سمت زندگیتان جذب کنید.

اگر همیشه نالان و نگران از روند بارداری و فرزندآوری تان باشید ممکن است برای شما نتیجه عکس بدهد و تاثیر منفی روی فرایند بگذارد شما می توانید با کنترل ذهن تان و تغییر یکسری عادت های کارساز در روی فرایند بارداریتان تاثیر مثبت گذاشته و که این کار منجر به بارداری طبیعی بدون استفاده از هیچ گونه دارو و عوارض ناشی از آن بشود.

 

تاثیر تصویرسازی ذهنی برای بارداری

تاثیر تصویرسازی ذهنی برای بارداری

 

معرفی دوره باردار شو

در دوره باردار شو شما با تمامی مراحل و فرآیندهایی که بر اساس تجربه زوجین که با تغییر باور ها و روش های غذایی که بر اساس تجربه ی شخصی و کار ساز بوده است آشنا می شوید و تمامی مراحلی که کمک کرده است تا از باردار نشدن رها پیدا کنید به شما گفته می شود. در این دوره شما می آموزید چطور می توانید با تکه بر افکار و ذهن خودتان روند بارداری تان را طبیعی انجام داده و هیچ مشکلی در این زمینه برایتان وجود نداشته باشد.

برای خرید دوره باردار شدن با تغییر رفتار غذایی و تغییر باورها ( بر اساس تجربه شخصی موفق ) روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید محصول

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×