ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قدرت افکار در باروری و کنترل اضطراب

تاثیر افکار در باروری و کنترل اضطراب

قدرت افکار در تمامی موارد زندگی ما اهمیت دارد. باروری و دوران بارداری در زنان و مردان در زندگی و بنیان خانواده آن ها تاثیر دارد. عوامل مختلفی روی باروری تاثیر می گذارد، یکی از آن ها، افکار و نقش اضطراب می باشد؛ در واقع امروزه افکار افراد با توجه به عوامل و فاکتورهایی که در اطراف آن ها وجود دارد تعیین می ‌شود و هر کسی ممکن است قدرت افکار متفاوتی روی بدن خودش داشته باشد در واقع افکار با توجه به شرایطی که در اطراف فرد وجود دارد به وجود می آید.

در حال حاضر علم ثابت کرده که قدرت افکار بر بدن بسیار زیاد است؛ قطعاً تا به حال با این مثال آشنا شده اید که بیشتر بیماری‌ های جسمی ناشی از فکر شماست، ممکن است بارها به نزد پزشک مراجعه کرده باشید و به شما گفته شود که علت بروز این بیماری از اعصاب تان می باشد و یا این که عصبی است.

در مورد بارداری و قدرت باروری نیز همین قاعده صرف می‌کند و افکار شما روی میزان قدرت باروری تان تاثیر می گذارد و باید بدانید که اگر شما نتوانید افکارتان را کنترل کنید و یا عوامل منفی را از ذهن تان دور کنید می تواند باعث ایجاد مشکلات روحی و روانی و بروز استرس و اضطراب شود. در ادامه نکاتی را به شما می گوییم پس با ما با باردار شو همراه باشید.

برای خرید دوره باردار شدن با تغییر رفتار غذایی و تغییر باورها ( بر اساس تجربه شخصی موفق ) روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید محصول

 

اهمیت افکار در بارداری

ذهن ارتباط بسیار نزدیکی با سایر بخش های بدن دارد که شما حتماً باید آن ها را در نظر گرفته و اهمیت شان را در دوران بارداری بدانید. اگر با مسئله بارداری مشکل دارید و یا اینکه دغدغه های آن دست و پنجه نرم می‌ کنید و اقدامات شما برای حامگلی به درستی صورت نمی گیرد؛ شاید این عامل بیش از عوامل دیگر به ذهن شما بستگی داشته باشد و باید بدانید که چطور آن روی ذهنتان تاثیر گذاشته و شرایط فیزیکی بدن تان را دستخوش تغییراتی می کند.

 

اهمیت افکار در بارداری

اهمیت افکار در بارداری

 

نقش اضطراب در باروری

متاسفانه امروزه اضطراب یکی از مشکلات شایع در تمام جوامع می‌ باشد که این احساس ناخوشایند توام ترس و نگرانی است. زمانی که فرد با آن مواجه می ‌شود؛ احساس عدم اطمینان و برانگیختگی می‌کند و در موقعیت های مختلف رفتار متفاوتی را از خودش بروز می دهد. از طرفی باید بدانید که اضطراب یک پاسخ طبیعی است که منجر به بروز استرس می شود.
استرس تاثیر چشم گیری در بدن افراد ایجاد می‌ کند و ساختار بدن را دستخوش تغییراتی می کند که خیلی از مشکلاتی که افراد امروزه از نظر جسمانی با آن مواجه هستند ناشی از همان استرس و اضطراب می باشد.

در واقع اضطراب سبب می شود تا بدن احساس کند که در وضعیت مناسبی نیست و این باعث ایجاد و افزایش هورمون کورتیزول در بدن می شود. این هورمون با هورمون های دیگر مانند استروژن و پروژسترون که هورمون های اصلی در تولید مثل و باروری می باشند رقابت می‌ کند. زمانی که کورتیزول افزایش پیدا می کند هورمون های باروری هم کاهش پیدا کرده و ساختار بدن به صورتی تنظیم می شود که بقا برای آن از تولید مثل مهم تر است به همین دلیل اضطراب یا فشارهای روحی و افکار منفی در قدرت باروری شما تاثیر می گذارد.

از طرفی بروز اضطراب در بانوان می ‌تواند فرآیند و زمان تخمک گذاری را با یک سری مسائل و موارد رو به رو کند؛ هرچند مشکل باروری همچنان ادامه دارد اما اصضطراب بیشتر فرایند آن را کنترل کرده و نگرانی شما را بیشتر می‌ کند؛ به همین دلیل خیلی از بانوان زمانی که با مشکلات نابارداری رو به رو می‌ شوند؛ دچار استرس و اضطراب می‌شوند که همین باعث می‌ شود تا شانس آن ها برای بارداری کم تر و کم تر شود.

کاهش اضطراب و تسلط به افکار برای باروری

تا به اینجا با تاثیر اضطراب و مواردی که پیش از بارداری روی آن نقش پررنگی ایفا می ‌کنند آشنا شدیم و اگرچه اضطراب برای مبارزه و درمان ناباروری یک امر عادی و غیر قابل انکار می باشد اما شما می‌توانید آن را کاهش دهید. اگر در باردار شدن مشکل دارید می توانید راه و روش هایی را در پیش بگیرید و یا اینکه از تجارب افرادی استفاده کنید که مشابه با شما قدم برداشتند.

زمانی که شما این کار را انجام می دهید تجربه این افراد می تواند کمک زیادی برای حل این مشکلات کند اگر پزشک نتواند یک دلیل مشخص برای مشکلات باروری شما پیدا کند بهترین کار این است که به قدرت افکارتان مراجعه کنید.

دوره بارداری طبیعی به روش ساده با اصلاح رژیم غذایی و باورها یکی از محصولاتی است که به شما کمک می‌کند تا از تجارب ما برای باردار شدن استفاده کنید. زمانی که این کار را انجام می دهید متوجه می شوید تا چه اندازه همه چیز راحت و ساده است و هنگامی که می خواهید اقدام برای بارداری کنید موارد ذهنی شما که تا الان به آن اهمیت نمی دادید تاثیر خیلی زیادی در این زمینه می گذارد.

 

کاهش اضطراب و تسلط به افکار برای باروری

کاهش اضطراب و تسلط به افکار برای باروری

 

خرید دوره بارداری با تغییر باورها

اگر همه روش های حال حاضر برای باردار شدن را رفته اید اما تا به حال موفق به بارداری نشده ‌اید؛ بهترین کار این است که تجربه ارزشمند ما را برای باردار شدن گوش دهید و از این روش ساده با اصلاح رژیم غذایی و تغییر افکار به بارداری برسید.

زمانی که شما از این موارد استفاده می کنید متوجه می‌شوید که بچه دار شدن و فرآیند بارداری می تواند با باورهای شما در رابطه با خواسته شما با فرزند دار شدن تغییر کرده و به صورتی اتفاق بیفتد که شما با بارداری طبیعی فرزندان دار شوید. باید توجه کنید که تغییر افکار و روش هایی که تا به حال انجام داده اید زمان ‌بر است و شما با بهره گرفتن از این دوره می توانید این موارد را انجام دهید و نتیجه خوبی بگیرید.

برای خرید دوره باردار شدن با تغییر رفتار غذایی و تغییر باورها ( بر اساس تجربه شخصی موفق ) روی لینک زیر کلیک کنید :

 

خرید محصول

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×