ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درمان ناباروری و نکات مهم آن

درمان ناباروری و نکات مهم آن

درمان ناباروری یکی از مهمترین کارهایی است که افراد باید پیش از اینکه بخواهند فرزندان دار شوند آن را انجام دهند. متاسفانه امروزه ناباروری در بین زوجین بسیار زیاد بوده و یکی از مشکلات و دغدغه‌های کشورهای مختلف به شمار می‌ رود.

ناباروری دلایل و علل گوناگونی دارد و نمی‌ توان دلیل مشخصی برای آن بیان کرد؛ اما یک سری موارد و فاکتور ها بسیار زیاد است که هم روی مردان و هم زنان تاثیر می گذارد، با این وجود امروزه متد های مختلفی برای درمان ناباروری به کار می‌گیرند که باعث می‌ شود تا حد زیادی درمان شود اما در این مقاله می خواهیم به یک عامل خیلی مهم اشاره کنیم که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید که تا چه اندازه می‌ تواند در بارداری شما تاثیر گذار باشد. در ادامه نکات خوبی در این باره به شما می گوییم پس با وب سایت باردار شو همراه باشید.

خرید محصول باردای با تغییر باورها و رفتار غذایی :

 

خرید محصول

 

ناباروری زنان و درمان ناباروری

ناباروری زنان و مردان باهم دیگر تفاوت دارد. در مورد ناباروری زنان باید به شما بگوییم که مشکلات دستگاه تناسلی و تخمک گذاری نامناسب، بسته بودن لوله ها و موارد این چنینی از جمله مواردی هستند که روی ناباروری تاثیر می گذارد و همین طور ناهنجاری های دهانه رحم و بیماری های مربوط به تخمدان از عوامل دیگر هستند که باعث ناباروری می شود ودر ضمن زنانی که بیشتر از سن ۳۵ سال دارند ممکن است که از ناباروری رنج ببرند.

ناباروری در زنان با توجه به تشخیص پزشک و انجام یکسری آزمایشات مشخص می شود اما به صورت کلی با بهره گیری از روش های مختلف نشان می‌دهد که زنان تا چه اندازه نابارور هستند و عواملی هم به آن کمک می کند به عنوان مثال سن بالای ۴۰ سال برای زنان، قاعدگی های نامنظم و دردناک و سابقه سقط جنین از جمله مواردی هستند که برای زنان و ناباروری آن ها تاثیرگذار بوده و می ‌تواند علائمی از اختلال در بارداری باشد.

 

ناباروری زنان و درمان ناباروری

ناباروری زنان و درمان ناباروری

 

با توجه به مواردی که ممکن است هر کسی بداند ناباروری برای مردان هم وجود دارد. ناباروری مردان به اختلالات اسپرم و خروج آن می باشد.

مشکلات جنسی و برخی بیماری‌های ژنتیکی هم می تواند در انتقال اسپرم اختلال ایجاد کند و همین طور انسداد در بیضه و صدمه به اندام های تولید مثل مردان از دیگر دلایل ناباروری بوده که انجام یکسری آزمایشات می تواند آن را مشخص کند؛ اما باید بدانید که چه ناباروری در مردان چه در زنان باشد تا حد زیادی قابلیت درمان دارد و شما با بهره گیری از یک سری متدهای جدید و ذهنی می توانید این روند را برای خودتان ساده تر کنید.

 

ناباروری مردان و درمان ناباروری

ناباروری مردان و درمان ناباروری

 

تاثیر ذهن در ناباروری

شاید تا به الان روش های درمانی پزشکی زیادی برای ناباروری وجود داشته باشد اما می ‌خواهیم ما به شما یک بحث ذهنی را بگوییم که تاثیر بسیار زیادی در ایجاد ناباروری و مشکلات فرزندآوری ایجاد می کند. ذهن شما بسیار تاثیر زیادی دارد و زمانی که فرد متوجه می شود که در فرایند بارداری مشکلاتی برای او ایجاد شده است؛ ناخودآگاه استرس بیشتری را تجربه می ‌کند و کیفیت زندگی او پایین‌ تر می‌ آید.

در این زمان است که این استرس به ساختار بدن شما بیشتر اسیب زده و هورمون ‌های بارداری را کاهش می دهند؛ به همین دلیل می خواهیم به شما بگویم که ضربات روانی شدید تا چه اندازه می‌ تواند نه تنها در بارداری بلکه به روابط زناشویی شما هم لطمه بزند. استرس که ناشی از ناباروری برای شما ایجاد میشود روی کیفیت و رضایت جنسی و رضایت خود از روابط تان هم تاثیر می گذارد؛ در واقع کیفیت زندگی هر فرد تکمیل از واکنش های مختلف در برابر وضعیت جسمانی متفاوت می باشد.

کیفیت زندگی مفهوم خیلی گسترده‌ ای دارد و مهمترین عاملی که شاید تا الان وجود دارد ذهن شما و باورهای مختلف در مورد مسائل گوناگون می باشد.

من می خواهم به شما بگویم که چطور توانسته از تجربه من استفاده کرده و با اثربخشی ذهن و باورهای ایجاد شده، فرایند بارداری را به صورت طبیعی و به درستی انجام دهید، زمانی که استرس و اضطراب و باورهای مخرب در ذهن شما دائماً در حال چرخش است روابط و زندگی شما را دستخوش تغییرات منفی می کند و کارکردی که قبلاً داشتید را از شما می گیرد و استرس ها در تمام جنبه ها شروع شده و عمدتاً در زندگی تجربه می شوند.

 

تاثیر ذهن در ناباروری

تاثیر ذهن در ناباروری

 

چه کاری باید انجام داد؟

کاری که باید در این زمان انجام بدهید این است که روی باورهای خودتان تحقیق کنید و بررسی کنید که تا الان چه باورهایی در مورد بارداری، فرزندآوری ،شرایط بدنی و ذهن خودتان داشته و ببینید چطور آن ها توانستند زندگی شما را در تمام جنبه ها دست خوش تغییرات کند.

نه تنها در مورد باروری بلکه باید ببینید که به صورت کلی چه دیدگاهی نسبت به جهان هستی و عوامل مختلف و مرتبط در آن دارید یک سری از موارد گوناگون دست به دست هم می دهند تا بتواند به شما کمک کند تا زندگی خوب و راحتی را تجربه کنید؛ اما اگر همین عوامل برعکس در ذهن شما وجود داشته باشند، همه چیز را حتی فرزند آوری را برای شما سخت و مشکل می ‌کند؛ به همین دلیل اولین پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ این موارد بروید.

دوره ای که ما برای شما تهیه کردیم دوره ای می باشد که باعث می شود شما خیلی ساده و راحت بتوانید باورهای ذهنی که در مورد بارداری دارید و اصلاً چه شرایط و عواملی باعث می شود تا ذهنیت شما تا این حد منفی بشود را بررسی کرده و از آن ها به نحو احسن بهره بگیرید.

ما در این دوره به صورت کاملاً طبیعی تجربه خودمان را در این حوزه آماده کرده و مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم کرده ایم را با شما در میان گذاشته و استفاده کردن از آن می‌ تواند کمک زیادی به شما کرده و روند بارداری تان را ساده و سریع تر کند؛ کافیست دوره را مشاهده کنید و تاثیرات آن را در زندگی تان ببینید.

 

خرید محصول باردای با تغییر باورها و رفتار غذایی :

 

خرید محصول

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×