ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درمان نازایی با تغییر عادت ها

درمان نازایی با تغییر عادت ها

درمان نازایی با تغییر عادت ها : نازایی و ناباروری متاسفانه امروزه یکی از مشکلات شایع در بین زوج های جوان به شمار می رود. فرزند آوری یکی از ارکان اصلی خانواده است که زوجین پس از تشکیل خانواده اقدام به آن می کنند. هر فردی می تواند به نازایی دچار شود. اما یک سری عوامل و دلایل در آن دخیل هستند که روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

رحم، دستگاه اصلی تولید مثل است که از تخمدان، رحم و لوله های رحمی تشکیل شده است که وجود مشکل در هر کدام از آن ها می تواند برای شما یک سری مشکلات ایجاد کند و سبب نازایی شود.
تخمدان ها سبب می شوند تا تخمک بالغ شده با ترشخ هورمون استروژن و پروژسترون در بارداری نقش زبادی دارند و اگر مراحل تخمک گذاری به درستی انجام شود، بارداری صورت می گیرد. یکی از اختلالات ناباروری یا نازایی می تواند برای تخمک ها باشد.

اما علاوه بر روش های پزشکی برای درمان نازایی، یک سری روش ها وجود دارند که بر اساس تجربه شخصی هستند و با تغییر عادت ها می توانند برای شما تاثیر داشته باشند.

اگه دوست داری به طور طبیعی باردار بشی با راههای ارتباطی زیر مشاوره رایگان بگیر:

تلفن تماس : 09157416430

شماره واتساپ : 09399639051

دلایل کلی در نازایی

اگر هورمون های شما دچار مشکل باشند و چرخه قاعدگی به درستی صورت نگیرد، ناباروری ایجاد می شود.
• خون ریزی های نامنظم
• وجود سطح بالای هورمون پرولاکتین
• اختلال و مشکل در هورمون های استروژن
• بسته بودن لوله رحمی
• عفونت ناحیه تناسلی
• التهاب لگن
• سن، تغذیه و شرایط فردی

 

دلایل کلی در نازایی

دلایل کلی در نازایی

 

اهمیت عادت ها و درمان نازایی با تغییر عادت ها

عادت های افراد است که کارهای مختلفی که آن ها در شبانه روز را انجام می دهند تعیین می کند. هر عادتی که ما داریم و آن را روزانه انجام می دهیم، یک تاثیری روی ما می گذارد. برخی از عادت هایی که بانوان دارند سبب نازایی می شود و مشکلات آن را ایجاد می کند. این عادت ها می تواند تاثیر منفی نه تنها در باروری بلکه در تمام مراحل زندگی ما داشته باشد

چرا که نازایی روی روحیه فرد تاثیر منفی می گذارد و او را دچار استرس و اضطراب می کند. اگر شما بخواهید به صورت طبیعی باردار شوید، بهترین کار این است که در قدم اول به سراغ تغییر عادت ها بروید.

 

شروع از افکار مثبت

شروع از افکار مثبت

 

و درمان نازایی با تغییر عادت ها

ذهن شما تعیین کننده اصلی است. ذهن قدرت بسیار زیادی در تصمیم گیری دارد و شما می توانید با تکیه بر ذهن تان قدم هایتان را برای رسیدن به هدف ها محکم کنید. از این رو تا به این جا هر استرسی را که تجربه کردید یا فکر منفی که در ذهن تان داشتید را کنار بگذارید و سعی کنید تا از ابتدا شروع کنید. بدانید که بدن شما قدرت کافی را دارد که روند طبیعی باردار شدن را انجام دهد. پس نخستین قدم ایجاد افکار و باورهای مثبت و سازنده در ذهن تان می باشد.

اضطراب و استرس

اولین عاملی که سراغ شما می آید و دشمن اصلی بارداری طبیعی است، استرس و اضطراب می باشد؛ چرا که این عامل روی هورمون های شما تاثیر گذاشته و نمی گذارد تا به صورت طبیعی ترشح شود و در واقع مخالف هورمون های بارداری است.

زمانی که در فرآیند باروری شما هم مشکلاتی ایجاد می شود بی شک استرس شما چند برابر می شود. اما در قدم اول یعنی پیش از اقدام به بارداری باید عادت هایی که سبب بروز استرس می شوند و شرایطی که آن را بیشتر می کند از خودتان دور کنید.

عادات غذایی مخرب

یک سری از رفتارهای غذایی وجود دارند که روی شرایط بارداری طبیعی شما تاثیر می گذارند. استفاده کردن مداوم برخلاف آن چه که فکر می کنید از غذاهای فست و فودی و آماده، غذاهایی که روغن های زیادی دارند رو روند طبیعی بدن شما تاثیر منفی می گذارند.

متاسفانه یکی از مشکلات شایع در بانوان بروز نازایی و مشکلات مرتبط با بارداری می شود کم تحرکی و بی تحرکی است. چاقی، عدم فعالیت روزانه تماما از عادت هایی است که شاید پیش از باردار شدن به آن ها فکر نکرده اید، اما روی بدن شما تاثیر منفی می گذارند.

اگر بخواهید یک فرآیند بارداری طبیعی را انجام دهید باید اول به سراغ عادت های مخربتان بروید. استفاده کردن از دخانیات، الکل روی هورمون ها تاثیر سازنده ای ندارد. شاید پیش از این که باردار شوید و با مشکلات آن رو به رو شوید، فکر نمی کردید که همین کارهای چندان ساده برایتان چقدر تاثیر داشته باشند، اما جای نگرانی نیست ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم

عادات غذایی مخرب

عادات غذایی مخرب

 

کنار گذاشتن عادت های مخرب

درست است کارهایی که ما سال ها انجام داده ایم برایمان سخت است. مواردی که جزء رفتار ما شده اند نمی توانیم به راحتی انجامشان ندهیم. اما اگر شما می خواهید که ساده و به صورت طبیعی باردار شوید باید این کارها را انجام دهید. باید ورزش و فعالیت بدنی را آغاز کنید. کارهایتان را برنامه ریزی کنید، غذاهای مخرب را استفاده نکنید.

اما اگر به کمک نیاز دارید چه کنید؟

دوره بارداری طبیعی تنها با تغییر عادت های غذایی و باورها، دوره ای بر اساس تجربه ای شخصی است که با توجه به دورانی که بارداری صورت نمی گرفته و با انجام این کارها همه چیز تغییر پیدا کرده، تهیه شده است. در این دوره ما تجارب شخصی مان را با توجه به مسیری که برای بارداری طبیعی با تغییر دادن در یک سری عادت های ساده انجام داده ایم به شما می گوییم. این دوره برای کسانی که می خواهند طبیعی باردار شوند و عادت های مخرب شان را کنار بگذارند پیشنهاد می شود.

هدف از این دوره چیست؟

دوره باردار شدن با تغییر رفتار غذایی و بارور ها به این دلیل آمده شده است تا زوج هایی که تمام راه هایی که باید بروند را رفته اند؛ اما هنوز موفق به بارداری نشده اند بتوانند این کار را خیلی ساده انجام دهند. رفتارهای شما در چند بخش و نگاهی که به فرآیند بارداری دارید تماما روی بارداری تاثیر می گذارد. شما با شرکت و تهیه این دوره تمامی این قدم ها را برای بارداری طبیعی طی خواهید کرد. برای تهیه این دوره روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید دوره بارداری با تغییر رفتار غذایی و باورها

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×