ایمیل : info@bardarsho.com         تماس : 09157416430

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چرا بارداری طبیعی !!!

چرا بارداری طبیعی

چرا بارداری طبیعی  بارداری طبیعی یکی از روندهایی می باشد که در زندگی هر فردی وجود دارد. فرزند آوری دارای اهمیت زیادی می باشد و بنیان خانواده به آن بستگی دارد.

اما متاسفانه امروزه در کشورهای توسعه یافته و نیافته، مشکلات بارداری و عدم باروری طبیعی یکی از چالش های بسیار زیاد می باشد که نگرانی هایی در این زمینه فراهم کرده است. شما می توانید ببینید که با توجه تشویث به فرزند آوری، اما تا چه اندازه زوجین با مشکلات آن دست و پنجه نرم می کنند.

از طرفی باید بدانید که امروزه روش های متعددی هم برای بارداری وجود دارد، اما هیچ کدام از آن ها به اندازه بارداری طبیعی دارای اهمیت نیست. بارداری طبیعی تمامی روند این مرحله از زندگی را به صورت طبیعی و بدون هیچ عامل بیرونی انجام می دهد. شما می توانید با بارداری طبیعی این مرحله را با حفظ سلامت خود و جنین تان طی کنید. در وب سایت باردار شو با ما همراه باشید.

اگه دوست دارید به طور طبیعی باردار بشید و از تجربه افرادی که پس از گذشت چند سال به طور طبیعی باردار شده اند بهره مند شوید با راه ها ی زیر ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید:

 

واتساپ: 09399639051

 تماس: 09157416430

 

دلایل مشکلات در باروری و چرا بارداری طبیعی

دلایل مشکلات در باروری و چرا بارداری طبیعی

 

چرا بارداری طبیعی و دلایل مشکلات در باروری

زوجین پس از زندگی تصمیم می گیرند که فرزند داشته باشند تا بنیان خانواده آن ها مستحکم تر و مقاوم تر شود. باید بدانید که در حال حاضر دوره باروری هر خانمی می تواند با یک سری مشکلات همراه باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• مشکلات هورمونی
• اختلال در تخم گذاری
• تخمک گذاری ضعیف
• مشکلات رحم
• بیماری های زمینه ای
• بیماری های روحی اعم از افسردگی
• استرس و اضطراب

تمامی مشکلات و موارد گفته شده می توانند با بررسی و رعایت نکات پزشکی حل شوند، اما باید بدانید که یک سری از دلایلی که بارداری انجام نمی شود به خاطر شرایط روحی و ذهنی فرد است. عواملی مانند استرس روی روح و روان افراد نقش پر رنگی می گذارد و همین طور مشکلات زیادی را در بارداری ایجاد می کند.

هنگامی که افراد متوجه می شوند در بارداری مشکل دارند، با استرس زیادی مواجه می شوند که همین استرس و اضطراب روی بدن آن ها و شرایط زندگی شان تاثیر منفی تر خواهد گذاشت.

از این رو شما برای بارداری طبیعی در قدم اول باید برخی از مواردی که به ذهن و باورهای شما بستگی دارد را حل و فصل کنید. این کار نه تنها در بارداری بلکه در تمام جنبه های دیگر زندگی به شما کمک می کند.

می توانید از مشاوره و کمک افراد با تجربه بهره بگیرید، اما بدانید که هر باور و تصوری درمورد بارداری و شرایط تان دارید روی این روند تاثیر می گذارد و با تغییر دادن آن ها اوضاع تغییر می کند.

 چرا بارداری طبیعی و مزایای آن

بدن شما طوری برنامه ریزی شده است که در مرحله ای که اقدام تولید مثل کنید، فرزندآوری را انجام دهد، اگر خلاف این موضوع پیش برود یک سری مشکلاتی برای شما ایجاد می شود. از این رو بارداری طبیعی بهترین روش برای تولید مثل است.

شما با بارداری طبیعی مراحل عادی فرزندآوری را طی کرده و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. اما اگر در فرآیند بارداری طبیعی یک سری مشکلاتی ایجاد شود باید چه کار کنید؟

 

 چرا بارداری طبیعی و مزایای آن

چرا بارداری طبیعی و مزایای آن

 

عوامل را بررسی کنید

اولین قدمی که باید در این زمینه بردارید این است که عواملی که باعث ایجاد مشکل در فرآیند بارداری طبیعی شما می شوند را بررسی کنید. برای این کار لازم است که نزد پزشک متخصص بروید، آزمایشات لازم را انجام داده و شرایط کلی بدن تان را بسنجید.

زمانی که این موارد را بررسی کردید باید به سراغ روش های درمانی انجام آن بروید تا پروسه کاملا طی شود. در این زمان با احتمال بالا مشکلات بارداری شما حل می شود. اما یک مرحله دیگری هم وجود دارد که باید آن را ارزیابی کرده و حل نمایید.

عوامل درونی را ارزیابی کنید

مرحله بعدی که باید پیش بروید این است که عوامل درونی را کم کم بررسی کنید. یک سری از بیماری ها و مشکلات در فرآیند بارداری تحت تاثیر مستقیم ذهن ما هستند. یعنی ما با باورهامون و رفتارهایی که منشا از عادات خودمان می باشند، در فرآیند بارداری مان یک سری مشکلاتی را ایجاد می کنیم.

در قدم بعدی ما باید به روی خودمان مسلط بوده و این موارد را حل کنیم. اولین مرحله باید به سراغ این بروید که چه طرز فکری درمورد بارداری دارید. اگر فکر می کنید که بارداری طبیعی سخت است، مشکلاتی دارید که نمی توانید آن را انجام دهید، این عوامل دقیقا روی فرآیند بارداری شما تاثیر دارند.

استرس و اضطراب امری طبیعیست، اما زمانی که بیش از حد شود یک سری مشکلات برای شما ایجاد می کند و تاثیراتی که روی بدن دارد قابل چشم پوشی نیست. زمانی که دچار اضطراب می شویم، هورمون های ما دستخوش تغییرات می شوند و آن ها روی هورمون های بارداری تاثیر منفی می گذارند.

بدون آن که بدانیم با هر بار مضطرب شدن، فرآیند بارداریمان را عقب تر می اندازیم. ابتدا باید روی خودمان مسلط باشیم، سعی کنیم که افکار خودمان را بهتر کنیم و تلاشمان را بیشتر نماییم.

کمک از دیگران

برای بارداری طبیعی کمک کسانی که در این زمینه تجربه بالایی دارند و مسیر شما را رفته اند تاثیر زیادی دارد. شما با ارزیابی و بررسی مشکلات و مهم تر از آن راه حل های آن ها در میابید که چطور می توانید این کارها را انجام داده و قدم های مهم بردارید.

افرادی وجود دارند که مسیر شما را رفته اند، تجارب زیادی به دست آورده اند و توانسته اند تا بارداری طبیعی را داشته باشند. شما می توانید از آن ها کمک بگیرید.

 

کمک از دیگران

کمک از دیگران

 

دوره بارداری طبیعی با اصلاح تغذیه و باورها

اگر تمامی روش ها رفته اید و به دنبال کمک برای بارداری می گردید، برای این که چطور افکارتان را کنترل کرده و موارد آن را بررسی کنید این دوره به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید روی عوامل درونی تان کمک کنید.

شما در این دوره با تجربه های ما در زمینه طبیعی باردار شو را مشاهده خواهید کرد که کمک زیادی بهتان می کند. این دوره تمامی مراحل و روندهایی که برای تغییر عادت ها و اصلاح تغذیه را باید انجام دهید به شما می گوید.

اگه دوست دارید به طور طبیعی باردار بشید و از تجربه افرادی که پس از گذشت چند سال به طور طبیعی باردار شده اند بهره مند شوید با راه ها ی زیر ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید:

 

واتساپ: 09399639051

 تماس: 09157416430

تیم تحریریه باردار شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

وب سایت باردار شو

×